fbpx
kush jemi ne

Jemi në një mision në
Ndihmoni biznesin tuaj

SERAFIMOV Group është një kompani e drejtuar nga vlera e dedikuar për të fuqizuar klientët tanë.

Ne jemi krenarë që kemi punuar me një gamë të larmishme klientësh nga një sërë industrish, si energjia, turizmi, sporti, financat, qeveria, shërbimet shëndetësore dhe profesionale. Përmes kësaj përvoje, ne kemi zhvilluar një kuptim të pasur për secilin sektor, por ne po zhvillojmë vazhdimisht mënyra të reja për të zgjidhur sfidat unike të klientëve tanë.

Na telefononi.

promo video
pse na zgjodhet ne

Ne besojmë në ndërtimin e marrëdhënieve me vlerë të lartë, kuptimplote dhe afatgjata me klientët tanë.

Qasja jonë fleksibël përshtatet me çdo projekt të ri. Ne i përshtatim strategjitë tona dixhitale për nevojat tuaja unike, duke u fokusuar në zhvillimin e përvojave të shkëlqyera të përdoruesve që përmbushin qëllimet e biznesit tuaj.

Zhvillimi 95%
Web Design 91%
e-commerce 93%
Domenet dhe hostimi 90%
Kjo është arsyeja pse ne ekzistojmë

Sjellja e teknologjive të reja në biznesin tuaj, për të përshpejtuar, të saktë dhe automatizuar, për të ngritur nivele, për ulur kostot dhe kohën dhe për të rritur fitimet tuaja .

arrow
150+
Klientë të kënaqur

arrow
12+
Vite eksperience

300+
Projektet e përfunduara

Çfarë bëjmë ne

Sjellja e teknologjive të reja për të ndihmuar biznesin tuaj.

Mjet pa të cilin është e pamundur

Industria e IT-së ka depërtuar absolutisht në çdo industri tjetër. Nga mjekësia te ndërtimi, nga sporti te argëtimi, nga prodhimi te shitja. Ata të gjithë kanë nevojë për mjetin tonë të preferuar, të quajtur softuer. Kur ekziston softueri i duhur, gjërat bëhen më të shpejta dhe më të sakta, dhe vetë biznesi është më i lehtë.

Teknologjia po përparon me një shpejtësi të jashtëzakonshme dhe shpesh po ndryshon. Kjo duhet të na bëjë të lumtur sepse versionet e reja na lejojnë të zgjidhim shumë probleme.

Prandaj, një zgjidhje softuerike duhet të duket kështu, për momentin:

 • të jenë të bazuara në ueb ose të kombinuara
 • të jetë i sigurt dhe lehtësisht i rinovueshëm
 • të jetë i rregullueshëm për celular dhe tablet
 • të ketë të paktën dy baza të dhënash, njëra prej të cilave është në cloud
 • për të ofruar akses nga kudo në çdo kohë
 • për të pasur një ndërfaqe përdoruesi miqësore
 • të jetë i pajtueshëm me shumë sisteme operative
 • të jetë e lehtë për të lundruar

Disa hapa drejt një faqe interneti të re

Krijimi i faqeve të internetit ‘nga e para’. Nga dizajni te funksionaliteti, duke përdorur teknologjitë më të fundit të ueb-it.

Ndiqni udhëzuesin tonë për të gjetur përgjigjet që ju nevojiten në procesin e krijimit të një faqe interneti.

 • Zgjidhni domenin tuaj: domeni është ajo që fillon në www. dhe emri i saj duhet të pasqyrojë kompaninë tuaj, dhe në të njëjtën kohë të jetë e lehtë për t’u mbajtur mend krijimi i një faqe interneti
 • Zgjidhni hostin tuaj: kur zgjidhni hostin, duhet të keni parasysh madhësinë e faqes në internet dhe pjesëmarrjen mujore që prisni
 • Zgjidhni llojin e faqes në internet: nga multimedia te funksionaliteti – vendimi kryesor se si të prezantoni biznesin tuaj përmes faqes së re të internetit

Për besueshmëri më të madhe të biznesit, klientë dhe klientë më të informuar dhe një treg më të madh.

 • zhvillimin dhe zbatimin
 • mirëmbajtjen
 • menaxhimi i përmbajtjes
 • eCommerce

Ne dizenjojmë që është më e lehtë për t'u përjetuar në një çast.

Ne organizojmë llojin, formën dhe imazhin në postera, reklama, paketa dhe materiale të tjera të shtypura, si dhe vizualizime informacioni dhe grafika për gazetat dhe revistat.

Misioni ynë është të ndihmojmë klientët tanë të arrijnë rritje përmes marketingut dhe shitjeve. Ne kërkojmë të unifikojmë udhëtimin e marketingut dhe shitjeve për të ofruar një përvojë më të jashtëzakonshme blerësi dhe, në fund të fundit, për të nxitur rritjen për klientët tanë.

 • Identiteti i markës
 • Riemërtimi
 • Dizajni i Logos
 • Dizajn shkrimi
 • Dizajni i printimit
 • Dizajni i paketimit

Çfarë do të thotë një zgjidhje profesionale e pritjes për biznesin tuaj

ADRESA PROFESIONALE EMAIL

 • Webmail (qasja në adresat e emailit përmes çdo shfletuesi)
 • IMAP ose POP3 (zgjedhja e serverit të postës hyrëse)
 • SMTP
 • Vendosja e adresave të emailit për çdo telefon inteligjent
 • Mbrojtje e madhe nga mesazhet e padëshiruara (Spam Assassin)

FAQ E SHPEJTË DHE E OPTIMIZUAR

 • Faqja e internetit e vendosur në serverët tanë mund të përballojë mijëra vizitorë në ditë (serverët e lidhur në një rrjet 1gbps, duke përdorur disqet SSD që mundësojnë hapjen ultra të shpejtë të faqes).

BACKUP I RREGULLT

 • Tre kopje mbahen në baza ditore, javore dhe mujore. Nëse ndodh një problem, fatkeqësi, hakerim, ky shërbim është falas dhe i disponueshëm në çdo kohë.

Çfarë është Zhvillimi i Uebit?

Në thelbin e tyre, fjalët kyçe janë një nga – nëse jo më – komponentët e vetëm të rëndësishëm të një fushate të suksesshme SEO. Fjalët kyçe i referohen fjalëve të shtypura në një kuti kërkimi – qoftë në Google, Bing ose Yahoo. Megjithatë, ka shumë më tepër për fjalë kyçe sesa vetëm kaq.

Fjalët kyçe të shtypura në një kuti kërkimi zbulojnë disa detaje rreth klientëve dhe mënyrës se si ata kërkojnë gjëra. Duke e ditur këtë, është e rëndësishme të synoni fjalë kyçe që imitojnë mendjet dhe tendencat e kërkimit të klientit tuaj.

Ne ndihmojmë markat të rrisin praninë e tyre në internet

Ne ndihmojmë markat të rrisin praninë e tyre në internet dhe të dëgjojnë historinë e tyre në zhurmën dixhitale.

Ne jemi një platformë marketingu me ndikim të dedikuar për lidhjen e markave me zërat e fuqisë së mediave sociale për tregim të suksesshëm dhe autentik të markave.

Me ngritjen e platformave të mediave sociale, disa individë janë bërë liderë për shumë në shoqërinë tonë, kështu që atyre iu dha titulli ndikues. Me sharmin e tyre të parezistueshëm, personalitetet unike dhe një gamë të gjerë ndjekësish, influencuesit zotërojnë aftësinë për të qenë zëri i çdo marke apo kompanie.

 • fitimi i parave nga përmbajtja juaj në mediat sociale
 • çfarë është marketingu me ndikim
 • fuqia e platformave sociale
 • çfarë janë influencuesit
 • ku është vëmendja juaj e audiencës?
 • si mund të arrini tek ata?
profesionistë të lartë

Njihuni me Ekipin Tonë

Nëse do të kishim një ‘salcë sekrete’ do të ishin njerëzit tanë të mrekullueshëm.
Ne kemi vetëm ekip profesional!

Ilija <br data-recalc-dims=SERAFIMOV">

Ilija
SERAFIMOV

Chief Executive Officer
Dance <br data-recalc-dims=SERAFIMOVA">

Dance
SERAFIMOVA

Chief Sales Officer
Blagoj <br data-recalc-dims=MITEV">

Blagoj
MITEV

Head of Web Development
Emilija <br data-recalc-dims=MITOVSKA
">

Emilija
MITOVSKA

Full Stack Developer
Makedonka <br data-recalc-dims=VASILEVA">

Makedonka
VASILEVA

Web Designer
Klientët tanë thanë

Çfarë thanë klientët tanë
Rreth Serafimov GROUP?

“Grupi SERAFIMOV është partneri ynë i besuar dhe kreativ i teknologjisë së zhvillimit të uebit. Ne kemi shijuar punën me ta dhe i konsiderojmë ata një partner strategjik biznesi. Në vitet e mëparshme, kompanitë tona kanë realizuar një listë të projekteve në Maqedoni, Kosovë dhe Shqipëri, duke u ofruar klientëve tanë produkte cilësore softuerike si e-shope, zgjidhje softuerësh biznesi, faturim elektronik, ueb faqe. Nëse më duhet ta përshkruaj partnerin tonë me një fjalë, atëherë do të përdor: KREATIVITET”.

Sasho Jovanovski
Partneri Menaxhues i InCom
WordPress and WHMCS integration by i-Plugins